Květen 2012

Půjčky Bez Doložení Příjmu souhrnné informace

25. května 2012 v 0:09
S ručením nebo bez

Jedním způsobem, jak věřitelé půjčky klasifikují je, zda máte možnost nabídnout jako záruku nemovitost nebo nemůžete. Pokud chcete půjčku normálně splácet, není žádné neštěstí pořídit si půjčku s ručením nemovitostí.
Ručení ve formě zástavy nemovitého majetku je pro hodně poskytujících společností vynikající zárukou, že se jim půjčené finanční prostředky vrátí, proto Vám často udělají příznivější podmínky, než u půjčky bez ručení. Za další, jestli přece jen pomýšlíte na to, že byste si vzali půjčku, kterou byste cíleně nehradili a nemovitost vlastníte, raději to rovnou pusťte z hlavy. V současnosti totiž procesy vymáhání fungují opravdu flexibilně, takže exekuční výměr může být téměř během okamžiku a exekutorský pracovník Vám zablokuje disponování s Vaším nemovitým vlastnictvím. Když do stanoveného termínu poté dluh nesplatíte, začne exekutor její nedobrovolný prodej a Vy tak přijdete o domov a mnoho peněz, protože celé exekuční jednání, nucený prodej a smluvní pokuty Vám nesplácení půjčky velmi prodraží. V případě, že tedy nemovitost vlastníte, tak ve své podstatě je celkem jedno, jestli nemovitostí ručíte nebo nikoliv. Jestli nebudete splácet, exekutor si Vás vždy najde. Bývá tedy dobré vzít nabídku poskytujících institucí nebankovní půjčky s ručením, kde mnohokrát dostanete perfektní podmínky.

Zápis v registru neplatičů

V současnosti, když sháníte půjčku, je důležité být informován o tom, jestli jste zapsáni v registru neplatičů. Tato náležitost totiž má výrazný vliv na možnost sjednání půjčky u některých poskytovatelů. Třeba banky, když jste zapsáni v registru neplatičů, téměř vůbec půjčky neposkytují. Pokud tedy chcete finanční půjčku, v bance se záznamem v registrech dlužníků máte smůlu. Banky hlídá celkem tři nezávislé registry. Pokud jste v minulosti měli problém se splácením nějaké půjčky nebo úvěru, bankovní organizace se vám ani v nejmenším nebude věnovat. Pravidla pro poskytování půjček mají bankovní organizace vymezeny velmi přísně. Zápis v registru neplatičů Vám tak cca na tři až čtyři roky zamítá možnost sjednat si půjčku v bance. Naštěstí i v tomto případě je možné půjčku získat. Na současném peněžním trhu nabízí své služby řada nebankovních věřitelů, co nabízejí půjčky bez registru. Půjčka bez registru je hodně oblíbenou alternativou. U půjčky bez registru je ale nezbytné počítat s tím, že se Vám oproti bankovní půjčce o trochu prodraží. Nebankovní poskytovatelé, kteří v nabídce mají půjčky bez registru, informace z registrů skutečně nepotřebují a záznam v registru neplatičů není příčinou k neposkytnutí nebankovní půjčky.

Když nemůžete doložit příjem

Mnoho žadatelů o půjčku, nemůže potvrdit věřiteli částku své mzdy. U bankovní organizace je tento fakt vážně obrovský problém z důvodu, že mají pouze velice redukované možnosti vyřízení tohoto druhu půjčky, kde po Vás doložení výše výdělku nepožadují a týká se to většinou spíše o půjčky ve výši několika tisíc a ještě spíše v podobě povoleného přečerpání účtu nebo kreditní karty. Zákazníci, kteří mají zájem o půjčku v odlišné podobě a nemají doložitelný příjem, nemohou na bankovní půjčky spoléhat. Je štěstí, že i v takové situaci lze najít možnost uzavření půjčky bez potvrzení o příjmu od některého z nebankovních věřitelů, kde jsou na takové produkty - nebankovní půjčky zacíleni. Při sjednávání půjčky bez potvrzení o příjmu nemusíte doložení svých výdělků dokládat. Většinou jenom sepíšete dokument, že dokážete platit výši splátky a tím to všechno končí. Není třeba proto řešit výši měsíčního výdělku od společnosti, kde pracujete, výměry sociálních dávek ani přiznání k dani z příjmu, když jste podnikatel. Poskytující společnost musí evidentně riziko nesplácení půjčky zahrnout, proto bývá půjčka bez potvrzení o příjmu o trochu nákladnější ve srovnání s půjčkami se stejnými podmínkami, u jakých věřiteli příjmy nepotvrzujete.


Jednodušší je to s ručitelem

Občas věřitelé, obzvláště u půjček bez nějakého ručení, mohou požadovat ručitelský závazek. Kdo je vlastně ručitel? Ručitel úvěru je osoba, která v případě, že vyřizujete půjčku, přebírá závazek, že v případě, že Vy půjčku nebudete platit, je zavázán uhradit půjčku za Vás. V současnosti je dost komplikované osobu ručitele najít, protože odůvodněně má každý strach. Stalo se celá řada případů, kdy se např. známý zaručil za půjčku blízké osoby, která ji potom nevypořádala a musel ji zaplatit právě ručitel. Často jde i o statisícové půjčky a předmětné ručení může přivodit starosti na celý život. Půjčky bez ručitele jsou specifickými úvěry, u kterých věřitel ručitele nevyžaduje a klient nemusí nikoho žádat, aby mu pomohl.


Získání půjčky a doba vyřízení

V případě, že bychom chtěli trh půjček roztřídit na půjčky s přihlédnutím k druhu sjednání, je nezbytné ho roztřídit podle kritéria času. Každý poskytovatel potřebuje na sjednání půjčky určitý čas, aby se dalo spotřebitele přinejmenším maličko zkontrolovat s ohledem na firemní směrnice. Vyplacení půjčky se proto může zabrat velmi dlouhou dobu. Nejdelší schvalovací proceduru mívají nejčastěji bankovní organizace. Je to proto, že zákazník musí dostát velmi těžkým kritériím a celý proces není hned. Když na půjčku chvátáte, bankovní půjčka není to nejvhodnější řešení. Bude výhodnější zvolit nebankovního věřitele. Zde jsou na rychlé půjčky zařízeni a u malých částek, dají se peníze mít ve velmi krátké době. Když chcete vyšší částku v číslech desítek až stovek tisíc, pamatujte, že získání půjčky bude trvat kolem 5 pracovních dnů a ve většině případů záleží i na rychlosti Vaší spolupráce, kdy musíte doložit nějaké dokumenty. Nebankovní organizace mají ve své nabídce např. půjčky ihned, kdy přijdete na pobočku, případně Vás navštíví odpovědný pracovník a vyplatí Vám částku z půjčky v hotovosti, nebo potom půjčky do 24 hodin, kdy při kladném vyřízení půjčky Vám hotovost doručí expresním převodem na účet, který máte v bance.


Půjčka online snadno a rychle

Metoda podání žádosti o půjčku se může lišit u každé společnosti, co nabízí půjčky. Někteří věřitelé žádají striktně návštěvu žadatele na pobočce, kde se sepíše smlouva. To je především případ bankovních subjektů, které nedisponují strukturou vlastních obchodních zástupců. Jiné fungování mají u různých nebankovních institucí. V posledních letech se velmi rozšířily tzv. půjčky online. U těchto druhů půjček z pohodlí Vašeho PC vyplníte žádost o půjčku online a následně očekáváte hovor operátora. Když je v systému Váš požadavek na půjčku online předschválen, přijede za Vámi na smluvenou adresu finanční poradce věřitele. Tady následně záleží na vlastních požadavcích půjčky, občas Vám rovnou mohou dát hotovostní zálohu z půjčky ještě než podepíšete smlouvu nebo s Vámi smluvní dokumentaci rovnou podepíší a uhradí Vám celkovou sumu. Uhrazení celkového obnosu však je víceméně nezvyklé, protože každý poskytovatel má zájem zájemce o půjčku nejprve proklepnout a udělat tzv. scoring. Půjčky online jsou v každém případě opravdu oblíbené obzvlášť proto, že v první fázi vyřizování půjčky není pro zákazníky žádné časové zatížení.

Zdroje pro půjčky bez registru:

www.homepujcka.cz
www.pujckapenize.cz

Na Zdraví

17. května 2012 v 13:07
medikamenty z internetové lékárny přímo do domu upřednostnit kosmetika online není ještě rozšířené, avšak nová internetová lékárna tuto možnost umožňuje. Nebudete potřebovat předpis a kromě toho si budete vybírat i v e shopu e shop drogerie, na zdraví a zdravá výživa.Doma od stolu elektronicky objednáte vše pro vaše zdraví a krásu. Internetový obchod drogerie, který rovněž najdete v tomto projektu, vám dovolí vybrat si v drogerii online. Vše dostanete kosmetika online, lekarna a fitness doplňky stravy onlinelekarna.com/doplnky-stravy.